Blog

18 Eylül Haftalık Bülten

Merhaba, haftaya başlarken borsada iyi bir risk/ödül profili görünmüyor. Kısa vadede piyasaya satıcılar hakim. Önemli seviyeleri ve olasılıkları bültende anlattım. Eylül ayı kapanışı yılın geri kalanı için önemli. İyi seyirler.

11 Eylül Haftalık Teknik Bülten

Merhaba, Borsa İstanbul dolar bazlı yılbaşındaki zirvesini geçerken yeni hedeflere gözünü dikmiş durumda. Öne çıkan sektörleri ve hisseleri bültende taradım. İyi seyirler.

Zor tahtalar nasıl okunur? Detaylı ISFIN Analizi

Selamlar, bu videoda ISFIN hissesi üzerinden sert fiyat hareketleri yapan veya uzun süre ölü taklidi yapan hisseleri nasıl analiz edebiliriz, kurumsallar bireysel yatırımcıyı nasıl tuzaklar gibi konuları grafik üzerinde örneklerle anlattım. İyi seyirler.

28 Ağustos Haftalık Teknik Bülten

Haftalık bülteni aşağıda izleyebilirsiniz. Geçen hafta için düzeltme haftası olabilir demiştim, öyle de oldu. Bu hafta yükselişin devamı muhtemel. Yalnız dolar bazlı dirençleri henüz aşamadık. Direnç üstünde haftalık kapanış güzel olur. Videoda seviyelerden detaylıca bahsettim. İyi seyirler.

Baştan sona ENJSA Hissesi Teknik Analizi

Selamlar, bu videoda baştan sonra ENJSA hissesi analizi yaptım. Grafik analizi yaparken nereden başlanır, önemli fiyat seviyeleri nasıl belirlenir, işleme doğru giriş zamanlaması nasıl yapılır konularını anlattım. İyi seyirler.

Yükleniyor…

Bir yanlışlık oldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve/veya tekrar deneyin.


Blogumu Takip Edin

Yeni içerik doğrudan gelen kutunuza iletilsin.

%d blogcu bunu beğendi: